חופשה בירושלים

מה בסביבה?

שוק מחנה יהודה

שוק מחנה יהודה נמצא במרחק הליכה, רק 300 מטר מהמלון. אתם מוזמנים ליהנות מיום כיף בשוק, ובסיומו לחזור למלון או ליהנות מארוחה טובה במסעדת מחניודה.

The jerusalem great synagogue near the hotel

בית הכנסת הגדול

בית הכנסת הגדול נמצא במרחק 1 ק"מ בלבד מהמלון ומהווה מרכז רוחני ומוקד משיכה לתיירים מכל העולם.

קניון ממילא

מדרחוב ססגוני מלא פסלים, בתי קפה ובתי עסק אחרים, סמוך לשער יפו של העיר העתיקה. זאת הזדמנות מצוינת להתהלך בין חנויות הממוקמות בתוך מבני אבן עתיקים שמשלבים אלמנטים מודרניים וליהנות מזמינות של מותגים בלב ירושלים.

כנסת ישראל, קרוב למלון

כנסת ישראל

בית הנבחרים הישראלי שבו מוצעים סיורים בחינם במגוון נושאים ובמספר שפות (בהרשמה במקום או בהזמנה מראש).
A trip in jerusalem

כנסיית הקבר

כנסיית הקבר היא כנסייה גדולה, הניצבת במקום אותו רואות מרבית המסורות הנוצריות כמקום צליבתו, קבורתו ותחייתו של ישו. הכנסייה שוכנת ברובע הנוצרי של העיר העתיקה בירושלים, בסוף ה"ויה דולורוזה".

טיול בכותל המערבי בירושלים

הכותל המערבי

הכותל המערבי הוא אחד מארבעת קירות התמך המקיפים את הר הבית זה כאלפיים שנה, משלהי תקופת בית שני ועד ימינו. במסורת היהודית מיוחסת לכותל המערבי קדושה יתרה, וכנראה כבר במאה ה-14 נקבע מקום תפילה בסמוך אליו, המשמש לכך עד היום.

טיול חווייתי בירושלים קרוב למלון

מעלית הזמן

מעלית הזמן בירושלים היא מופע ואטרקציה רב חושית לכל המשפחה. מסע במעלית הזמן אל סודות ירושלים, מסע מרתק אל החלל, מסע בקפסולה זעירה אל תוך גוף האדם ומסע מרגש אל נפלאות העבר, ההווה והעתיד של בירת ישראל!
טיול בשער יפו בירושלים

שער יפו

שער יפו הוא אחד משמונת שערי העיר העתיקה בירושלים. צליינים מכל העולם הגיעו אליו לאורך ההיסטוריה, קיסרים עברו בו וגנרל אלנבי קיבל בו את מפתחות העיר עם כיבוש הארץ.